Mieszkania

Wybierz piętro i mieszkanie


Kilkanaście mieszkań w zaledwie trzech klatkach schodowych sprawia, że można się tu poczuć bezpiecznie. To całkowite przeciwieństwo anonimowości dużego miasta – i to zaledwie kilka kilometrów od centrum Szczecina! 

Mieszkania na sprzedaż w tej okolicy szybko znajdują nabywców. Okolica ma duży potencjał rozwojowy, a bliskość popularnych sklepów – zarówno po wschodniej, jak i zachodniej stronie granicy – ułatwia codzienne życie. Do mieszkań przynależą ogródki (parter) i antresole (piętro), a także miejsca parkingowe. Tu przeczytasz więcej o standardzie wykończenia inwestycji.

Dostępne warianty naszych mieszkań:

 

 • 38 mkw, parter – przytulne mieszkanie blisko Szczecina z 100 mkw ogrodu.
  Zobacz ceny nowych mieszkań z ogrodem w tym metrażu i daj się zaskoczyć możliwościom, jakie daje pod tym względem osiedle Rajkowo. Cisza, spokój i własny przestronny ogród, a do tego dwa pokoje– to świetna oferta dla rodzin i tych, którzy dopiero myślą o powiększeniu rodziny.

 • 55 mkw, parter – idealne mieszkanie z ogrodem dla rodziny.
  Własne trzypokojowe mieszkanie  blisko Szczecina to marzenie każdego, kto chce mieć wygodne miejsce do życia dla rodziny, ale nie oddalać się zbytnio od miasta. Dodatkowo własny ogród o powierzchni 100 mkw sprawia, że to świetna alternatywa dla nawet kilkukrotnie droższych domów. Z przestronnego miejsca do zabawy na trawie szczególnie cieszą się dzieci i zwierzęta.

 • 36 mkw, piętro – mieszkanie z własną antresolą i wolność aranżacji.
  Mieszkanie dwupokojowe z antresolą to w tej cenie prawdziwa okazja. Świetnie nadaje się pod wynajem długo- i krótkoterminowy, a także jako uniwersalna oaza na każdym etapie życia. Antresola pozwala zyskać dystans i spokój, dlatego idealnie nadaje się na strefę relaksu, jak i domowe biuro w czytelny sposób oddzielone od reszty.

 • 52 mkw, piętro – wykorzystaj antresolę na pokój dla gości, sypialnię lub biuro.
  Taki metraż mieszkania z antresolądaje ciekawe możliwości coraz to nowego wykorzystania przestrzeni wraz z powiększającą się rodziną. Dzieci uwielbiają spać na półpiętrze, a jeśli mieszkasz sam, wykorzystasz je na wymarzone biuro lub pracownię. Poddasze to zaciszne miejsce idealne do odpoczynku i skupienia.
copyright Osiedle Rajkowo 2019