O inwestycji

Mieszkania w Rajkowie przyległe do Szczecin/gumieńce, Przecławia i Warzymic

Osiedle Rajkowe to jednopiętrowy kompleks osiemnastu mieszkań, z których każde ma własną antresolę i balkon lub ogród. Zachęcamy do zapoznania się z naszą inwestycją w Rajkowie i ofertą mieszkań w atrakcyjnych cenach.

O inwestorze

OSMI Spółka z o.o. To firma rodzinna założona w 2014 roku. W okolicy zrealizowaliśmy już kilka kameralnych inwestycji, a obecna jest kolejnym budowanym przez nas budynkiem w Rajkowie. Budowa mieszkań to segment rynku, którym zajmujemy się z pasji, dbając o to, by mieszkańcy otrzymali komfortowe miejsce do życia wykończone w odpowiednim standardzie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie odnośnie tej inwestycji. Mamy nadzieję, że wiele zadowolonych rodzin znajdzie tu swoją przystań.

Dlaczego warto wybierać mieszkania bezpośrednio od dewelopera?

Kupując od dewelopera na wczesnym etapie, możesz kupić po korzystnej cenie. To nie koniec korzyści, bo zakup od dewelopera zwalnia z konieczności opłacenia podatku od czynności cywilno-prawnych, jak w przypadku lokali z drugiej ręki. Poza tym nie ma opłat i prowizji, jak podczas kupna lokali od pośrednika. Łącznie daje to oszczędność na poziomie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

Chcesz wiedzieć więcej o cenach naszych mieszkań? W dziale Mieszkania znajdziesz ceny, rzuty lokali i całego budynku. Łatwo wyobrazisz sobie dzięki temu, jak przestronny jest każdy z naszych lokali mieszkalnych.

Dla kogo budujemy Osiedle Rajkowe?

Okolice Warzymic i Przecławia łączą zalety podmiejskiego klimatu i cen z bliskością miasta. Rajkowo, przylegające do Szczecin/gumieńców, leży w bardzo dogodnej lokalizacji. Szybko pojawia się tu infrastruktura niezbędna dla rodzin z dziećmi: szkoły, prywatne przychodnie i usługi. Nie jest jednak głośno. Biegnąca przez Rajkowo droga jest na uboczu i nie ma tu dużego natężenia ruchu. To sprawia, że można liczyć na relaks przy cykadach w ogrodzie i długie śniadania na tarasie.

Nowe mieszkania z ogródkiem

Kto nie marzy o własnym ogrodzie? To marzenie trudno zrealizować, mieszkając w mieście. Z kolej z dala od niego pojawiają się inne problemy, takie jak dojazdy. Nowe mieszkania z ogrodem tuż na granicy Szczecin-gumieńce to połączenie dwóch najlepszych cech mieszkania i domu. Teraz możesz mieć własny zaciszny ogród, nie rezygnując z wielkomiejskiego świata. Zwróć uwagę na imponującą wielkość ogrodów należących do Osiedla Rajkowe. Masz do dyspozycji ogród o powierzchni komfortowego apartamentu, który możesz dowolnie wykorzystać. Postaw huśtawki i zbuduj plac zabaw dla dzieci lub rozwiń skrzydła, sadząc zioła i kwiaty. Nowe mieszkanie z ogródkiem to cieszenie się śniadaniami na trawie i spotkaniami w gronie znajomych na tarasie. Taki luksus na co dzień trudno przecenić.

O lokalizacj

Z urokliwej enklawy w Rajkowie w ciągu kilkunastu minut można dotrzeć do ścisłego centrum Szczecina. Tyle samo zajmie dotarcie do sklepów po zachodniej stronie granicy. Dzięki temu to miejsce może być świetną bazą wypadową dla tych, którzy są aktywni zawodowo lub wciąż się uczą. Jednocześnie jednak położenie sprzyja spacerom czy wycieczkom rowerowym nad jeziora i do lasów. Osiedle leży na granicy dzielnicy Szczecin Gumieńce. W okolicy w większości na nowo wybudowanych osiedlach mieszkają rodziny z dziecmi. Można więc liczyć na sympatyczne i spokojne sąsiedztwo, a także stale powiększającą się ofertę dla dzieci i młodych rodziców.

Mieszkania na granicy Szczecin gumience dla wielbicieli komfortu

Duże miasto może męczyć. Ideałem wielu osób jest mieszkanie w cichym miejscu, wśród zieleni, a jednocześnie z dobrym dostępem do aglomeracji. Właśnie z myślą o takich osobach stworzyliśmy mieszkania na granicy Szczecin gumieńce w okolicach Warzymic, które są tu tańsze niż w samym mieście. Jednocześnie łatwo można dojechać stąd do wszystkich dzielnic Szczecina, Gryfina, a także do przejścia granicznego w Kołbaskowie. Z uwagi na tak atrakcyjną lokalizację jest to też świetne mieszkanie pod inwestycję – lokale o dobrym standardzie w takiej bliskości granicy i miasta prawdopodobnie będą tylko zyskiwać na wartości.

Większość dużych osiedli oferuje tylko kilka najlepszych mieszkań na parterze, które mają dostęp do ogrodu. Do tego są niekiedy pojedyncze – i zwykle najdroższe - mieszkania na najwyższych kondygnacjach z atutami takimi jak antresola. Atutem naszego osiedla jest to, że składa się wyłącznie z najbardziej pożądanych lokali:

  • na parterze – z własnym przestronnym ogrodem
  • na piętrze – ze starannie wykończonym balkonem i własną antresolą

Własne mieszkanie z antresolą

Szczecin jest miastem, w którym zapotrzebowanie na średniej wielkości nowoczesne mieszkania z antresolą jest olbrzymie. A mimo to takich lokali praktycznie nie ma na rynku. Osiedle Rajkowe to możliwość spełnienia marzenia o antresoli w cenie zwykłego lokalu mieszkalnego. Poddasze użytkowe jest świetnym miejscem na pokój dla nastolatka czy oryginalną pracownię. Pozwala też stworzyć pokój gościnny jak w prawdziwym domu na wsi. Okna uchylne w dachu pozwalają obserwować gwiazdy, nie ruszając się z łóżka – czy na taki luksus mogą liczyć właściciele zwykłych mieszkań?

Odwiedź osiedle i sprawdź sam, jak poczujesz się w takim wnętrzu, jeśli właśnie szukasz odpowiedniego lokalu na granicy Szczecin gumieńce. Mieszkanie z antresolą to rozsądny kompromis pomiędzy domem a mieszkaniem – daje przestrzeń, którą można wykorzystać w dowolny sposób na różnych etapach życia. Poza antresolą do mieszkań na drugim piętrze przynależy też balkon, który pozwala zatopić się w otaczającej budynek zieleni. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Planowany czas oddania inwestycji mieszkańcom to maj 2021 roku. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły harmonogramu.

copyright Osiedle Rajkowo 2019